Hypotéky do konce roku dražší nebudou

říjen 2014

Na začátku podzimu nedošlo u většiny bank k výrazným změnám v cenících úrokových sazeb a akční nabídky spíše končí. Díky sílícímu konkurenčnímu tlaku vidíme další mírný pokles úrokových sazeb. Slevy se spíše přesouvají z akcí do individuálně vyjednaných podmínek.

Chcete novou hypotéku, nebo refinancovat stávající?

Individuální sazba může být nižší než probíhající akční nabídka.
„Dle našeho odhadu se výrazně sazby měnit nebudou, spíše budou v následujících měsících oscilovat kolem dosažených minim. Kdo hypotéku chce, je právě vhodný čas.“ Radí ředitel společnosti Premium Finance Petr Čajan.

Na tomto odkazu naleznete přehledného průvodce hypotékou.

  • Česká spořitelna nabízí garantovanou sazbou 2,29 procenta s fixací na pět až 10 let. Pro novou, ale také pro refinancování stávající hypotéky. Nabídka platí do 30. listopadu 2014.
  • UniCredit Bank nabízí úrokovou sazbu pro desetileté fixace až na 2,84 procenta. Ideální pro klienty, kteří chtějí mít na dlouhou dobu jistotu stejné splátky.
  • U GE Money Bank můžete získat půlprocentní slevu z úrokové sazby za aktivní využívání běžného účtu. Obrat musí být minimálně 15 tisíc korun měsíčně. Sazby začínají na 2,19 procentech.
  • Equa bank dokonce prolomila dvouprocentní hranici, když na refinancování hypotéky nabízí sazbu 1,99 procenta ročně a pro účelové hypotéky 2,09 procenta pro tří a pěti letý fix.
  • Sberbank drží sazbu pro pětiletý fix také nízko na 2,26 procenta.

V praxi se každý klient na takovou sazbu nedostane. Tyto nízké sazby jsou často podmíněny uzavřením pojištění, výší úvěru, dostatečným zajištěním, a speciálními požadavky na bonitu.

Pro jistotu nejnižší úrokové sazby vyplňte online poptávku. Ověřený hypoteční specialista Vám navrhne optimální varianty řešení financování.

Zpět na výpis článků

Hypoteční novinky

Hypotéky po 1.10.2018

říjen 2018

V září 2018 byl nejvyšší objem uzavřených hypotečních úvěrů. Mnoho žadatelů tak udělalo z obavy, že by v říjnu už na hypotéku nemuseli dosáhnout,…

Číst celý článek

Čekají nás poslední šance na hypotéku?

duben 2018

Úrokové sazby hypotečních úvěrů nám jdou pomalinku nahoru a předpoklad konec letošního roku je úroková míra kolem 3% a možná se této sazby dočkáme…

Číst celý článek

Potřebujete rychle s něčím poradit? Neváhejte nás kontaktovat!

Telefon +420 604 392 550
Pondělí - Pátek 9.00 - 18.00

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR