Hypotéky do konce roku dražší nebudou

říjen 2014

Na začátku podzimu nedošlo u většiny bank k výrazným změnám v cenících úrokových sazeb a akční nabídky spíše končí. Díky sílícímu konkurenčnímu tlaku vidíme další mírný pokles úrokových sazeb. Slevy se spíše přesouvají z akcí do individuálně vyjednaných podmínek.

Chcete novou hypotéku, nebo refinancovat stávající?

Individuální sazba může být nižší než probíhající akční nabídka.
„Dle našeho odhadu se výrazně sazby měnit nebudou, spíše budou v následujících měsících oscilovat kolem dosažených minim. Kdo hypotéku chce, je právě vhodný čas.“ Radí ředitel společnosti Premium Finance Petr Čajan.

Na tomto odkazu naleznete přehledného průvodce hypotékou.

  • Česká spořitelna nabízí garantovanou sazbou 2,29 procenta s fixací na pět až 10 let. Pro novou, ale také pro refinancování stávající hypotéky. Nabídka platí do 30. listopadu 2014.
  • UniCredit Bank nabízí úrokovou sazbu pro desetileté fixace až na 2,84 procenta. Ideální pro klienty, kteří chtějí mít na dlouhou dobu jistotu stejné splátky.
  • U GE Money Bank můžete získat půlprocentní slevu z úrokové sazby za aktivní využívání běžného účtu. Obrat musí být minimálně 15 tisíc korun měsíčně. Sazby začínají na 2,19 procentech.
  • Equa bank dokonce prolomila dvouprocentní hranici, když na refinancování hypotéky nabízí sazbu 1,99 procenta ročně a pro účelové hypotéky 2,09 procenta pro tří a pěti letý fix.
  • Sberbank drží sazbu pro pětiletý fix také nízko na 2,26 procenta.

V praxi se každý klient na takovou sazbu nedostane. Tyto nízké sazby jsou často podmíněny uzavřením pojištění, výší úvěru, dostatečným zajištěním, a speciálními požadavky na bonitu.

Pro jistotu nejnižší úrokové sazby vyplňte online poptávku. Ověřený hypoteční specialista Vám navrhne optimální varianty řešení financování.

Zpět na výpis článků
Získejte výhodný hypoteční úvěr online
1 rok
30 let
1 rok
10 let

K úvěru a finanční informace

K domácnosti, bydlení, kontakt

Zaslat nový ověřovací kód

Proč si nás vybrat

Používáme nejvyspělejší technologie na zpracování hypoték
Vždy navrhujeme individuální úrokové sazby
Možnost odborných hypotečních konzultací
Top-hypotéku řeší jen ti nejlepší hypoteční specialisté

Hypoteční novinky

ČNB zvažuje úpravu hypotečních podmínek - očekává se příležitost pro výhodnější podmínky

květen 2023

Česká národní banka (ČNB) momentálně zvažuje úpravu hypotečních podmínek, což by mohlo mít pozitivní dopad na trh s nemovitostmi. I když nejde o…

Číst celý článek

Jak se vyvíjí hypoteční trh v roce 2023

duben 2023

Jak se vyvíjí hypoteční trh v roce 2023? Hypoteční trh ovlivňuje dostupnost a ceny bydlení v Česku. V roce 2023 čeká hypoteční trh několik výzev a…

Číst celý článek

Potřebujete rychle s něčím poradit? Neváhejte nás kontaktovat!

Telefon +420 776 412 910
Pondělí - Pátek 9.00 - 18.00

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR