Hypotéky do konce roku dražší nebudou

říjen 2014

Na začátku podzimu nedošlo u většiny bank k výrazným změnám v cenících úrokových sazeb a akční nabídky spíše končí. Díky sílícímu konkurenčnímu tlaku vidíme další mírný pokles úrokových sazeb. Slevy se spíše přesouvají z akcí do individuálně vyjednaných podmínek.

Chcete novou hypotéku, nebo refinancovat stávající?

Individuální sazba může být nižší než probíhající akční nabídka.
„Dle našeho odhadu se výrazně sazby měnit nebudou, spíše budou v následujících měsících oscilovat kolem dosažených minim. Kdo hypotéku chce, je právě vhodný čas.“ Radí ředitel společnosti Premium Finance Petr Čajan.

Na tomto odkazu naleznete přehledného průvodce hypotékou.

  • Česká spořitelna nabízí garantovanou sazbou 2,29 procenta s fixací na pět až 10 let. Pro novou, ale také pro refinancování stávající hypotéky. Nabídka platí do 30. listopadu 2014.
  • UniCredit Bank nabízí úrokovou sazbu pro desetileté fixace až na 2,84 procenta. Ideální pro klienty, kteří chtějí mít na dlouhou dobu jistotu stejné splátky.
  • U GE Money Bank můžete získat půlprocentní slevu z úrokové sazby za aktivní využívání běžného účtu. Obrat musí být minimálně 15 tisíc korun měsíčně. Sazby začínají na 2,19 procentech.
  • Equa bank dokonce prolomila dvouprocentní hranici, když na refinancování hypotéky nabízí sazbu 1,99 procenta ročně a pro účelové hypotéky 2,09 procenta pro tří a pěti letý fix.
  • Sberbank drží sazbu pro pětiletý fix také nízko na 2,26 procenta.

V praxi se každý klient na takovou sazbu nedostane. Tyto nízké sazby jsou často podmíněny uzavřením pojištění, výší úvěru, dostatečným zajištěním, a speciálními požadavky na bonitu.

Pro jistotu nejnižší úrokové sazby vyplňte online poptávku. Ověřený hypoteční specialista Vám navrhne optimální varianty řešení financování.

Zpět na výpis článků
Získejte výhodný hypoteční úvěr online
1 rok
30 let
1 rok
10 let

K úvěru a finanční informace

K domácnosti, bydlení, kontakt

Zaslat nový ověřovací kód

Proč si nás vybrat

Používáme nejvyspělejší technologie na zpracování hypoték
Vždy navrhujeme individuální úrokové sazby
Možnost odborných hypotečních konzultací
Top-hypotéku řeší jen ti nejlepší hypoteční specialisté

Hypoteční novinky

ČNB snižuje úrokové sazby: Jaký to bude mít dopad na hypotéky?

březen 2024

Dne 20. března 2024 Česká národní banka (ČNB) na svém zasedání snížila dvoutýdenní repo sazbu o 0,5 procentního bodu na 5,75 %.

Číst celý článek

Hypotéky zlevňují a trh ožívá. Konečně!

březen 2024

Po dlouhých měsících stagnace se hypoteční trh probouzí k životu. Klíčovým faktorem tohoto oživení je významný pokles úrokových sazeb, které se nyní…

Číst celý článek

Potřebujete rychle s něčím poradit? Neváhejte nás kontaktovat!

Telefon +420 776 412 910
Pondělí - Pátek 9.00 - 18.00

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR