Výpočet hypotéky online

duben 2015

Než se klient definitivně rozhodne a podepíše úvěrovou smlouvu, je dobré nejprve provést srovnání hypoték a srovnání úrokových sazeb. V tom pomůže hypoteční kalkulačka.

  • Klient, který uvažuje o hypotečním úvěru, by se měl nejprve zorientovat. Hypoteční kalkulačka je v tomto směru nejlepší první krok. Nemusíte sami oslovit několik bank a hledat nejlepší podmínky úvěru, nebo dokonce sáhnout po první nabídce. Každopádně platí, že svému klientovi banka obvykle nejlepší nabídku nedá. Hypoteční kalkulačka vám poskytne rámcový přehled.
  • Výpočet hypotéky online přináší spoustu výhod. Během několika minut a z pohodlí domova získáte obrysy čísel, která Vás budou provázet v budoucích letech. Přesná výše měsíční splátky sice závisí na mnoha faktorech, hypoteční kalkulačka Vám však pomůže přiblížit se skutečné výši splátky.
  • Pro vypočtení splátky stačí zadat dobu splácení, úrokovou sazbu a celkovou výši hypotéky. Výsledkem bude vaše měsíční splátka. Pokud už hypotéku máte a chystáte se ji refinancovat, můžete si spočítat, zda se Vám vyplatí refinancovat stávající hypotéku při změně úrokové sazby. Budete připraveni na nabídku Vaší stávající banky.
  • Zájemci o hypoteční úvěr by se neměli bát s bankou vyjednávat. Jednodušší variantou je oslovit hypotečního poradce, který Vám pomůže vyjednat individuální úrokovou sazbu. Porozumí Vaší situaci a navrhne nejlepší možné řešení hypotečního úvěru. Nechte si poradit od kompetentních hypotečních specialistů Premium Finance zdarma.
Zpět na výpis článků

Hypoteční novinky

Hypotéky po 1.10.2018

říjen 2018

V září 2018 byl nejvyšší objem uzavřených hypotečních úvěrů. Mnoho žadatelů tak udělalo z obavy, že by v říjnu už na hypotéku nemuseli dosáhnout,…

Číst celý článek

Čekají nás poslední šance na hypotéku?

duben 2018

Úrokové sazby hypotečních úvěrů nám jdou pomalinku nahoru a předpoklad konec letošního roku je úroková míra kolem 3% a možná se této sazby dočkáme…

Číst celý článek

Potřebujete rychle s něčím poradit? Neváhejte nás kontaktovat!

Telefon +420 604 392 550
Pondělí - Pátek 9.00 - 18.00

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR