Výpočet hypotéky online

duben 2015

Než se klient definitivně rozhodne a podepíše úvěrovou smlouvu, je dobré nejprve provést srovnání hypoték a srovnání úrokových sazeb. V tom pomůže hypoteční kalkulačka.

  • Klient, který uvažuje o hypotečním úvěru, by se měl nejprve zorientovat. Hypoteční kalkulačka je v tomto směru nejlepší první krok. Nemusíte sami oslovit několik bank a hledat nejlepší podmínky úvěru, nebo dokonce sáhnout po první nabídce. Každopádně platí, že svému klientovi banka obvykle nejlepší nabídku nedá. Hypoteční kalkulačka vám poskytne rámcový přehled.
  • Výpočet hypotéky online přináší spoustu výhod. Během několika minut a z pohodlí domova získáte obrysy čísel, která Vás budou provázet v budoucích letech. Přesná výše měsíční splátky sice závisí na mnoha faktorech, hypoteční kalkulačka Vám však pomůže přiblížit se skutečné výši splátky.
  • Pro vypočtení splátky stačí zadat dobu splácení, úrokovou sazbu a celkovou výši hypotéky. Výsledkem bude vaše měsíční splátka. Pokud už hypotéku máte a chystáte se ji refinancovat, můžete si spočítat, zda se Vám vyplatí refinancovat stávající hypotéku při změně úrokové sazby. Budete připraveni na nabídku Vaší stávající banky.
  • Zájemci o hypoteční úvěr by se neměli bát s bankou vyjednávat. Jednodušší variantou je oslovit hypotečního poradce, který Vám pomůže vyjednat individuální úrokovou sazbu. Porozumí Vaší situaci a navrhne nejlepší možné řešení hypotečního úvěru. Nechte si poradit od kompetentních hypotečních specialistů Premium Finance zdarma.
Zpět na výpis článků
Získejte výhodný hypoteční úvěr online
1 rok
30 let
1 rok
10 let

K úvěru a finanční informace

K domácnosti, bydlení, kontakt

Zaslat nový ověřovací kód

Proč si nás vybrat

Používáme nejvyspělejší technologie na zpracování hypoték
Vždy navrhujeme individuální úrokové sazby
Možnost odborných hypotečních konzultací
Top-hypotéku řeší jen ti nejlepší hypoteční specialisté

Hypoteční novinky

Hypotéky s 90% LTV se vrací, dosáhnete na ně i vy?

červen 2019

Poslední novela zákona ČNB zmírňuje podmínky pro získání hypotéky. Koho se novela dotkne nejvíc? Komu pomůže? Seznamte se s novinkami ministerstva…

Číst celý článek

Lepší dostupnost vlastního bydlení pro mladé

duben 2019

Po loňském zpřísnění podmínek pro získání hypotéky (DSTI a DTI) se nyní pro mladé lidi do věku 36 let blýská na lepší časy.

Číst celý článek

Potřebujete rychle s něčím poradit? Neváhejte nás kontaktovat!

Telefon +420 604 392 550
Pondělí - Pátek 9.00 - 18.00

Srovnáváme pro vás nabídky všech hypotečních bank v ČR